Dienos receptas
Jautiena Raudonas vynas Alyvuogių aliejus Pievagrybiai
Karjera

Didžiausias įmonės turtas - nuoširdūs ir atsakingi įmonės darbuotojai.
Įmonei pradėjus savo veiklą prieš 20 metų, joje dirbo tik 36 darbuotojai. Per šį laiką susiformavo puikus, profesionalus kolektyvas, kurį šiuo metu sudaro 150 darbuotojų.

Įmonėje daug dėmesio skiriama darbuotojų mokymams ir profesiniam tobulėjimui. Įmonės technologai savo žinias nuolat tobulina ir gilina Lietuvoje ir užsienyje organizuojamuose kursuose, seminaruose, stažuojasi Vokietijos, Austrijos, Ispanijos ir kitų šalių kompanijose.

UAB „Mažeikių mėsinė" buvo suteikta daugiau kaip 123000 litų Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansinė parama bendrųjų mokymų projektui „UAB Mažeikių mėsinė darbuotojų kompetencijos ir specialiųjų gebėjimų ugdymas" pagal Lietuvos 2007 - 2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros programos 1 prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis" VP1-1. 1-SADAM-01 priemonę „Žmogiškųjų išteklių tobulinimas įmonėse". 14 mėnesių trukmės projektui likusį finansavimą - 52788 litų - skyrė pati „Mažeikių mėsinė".
Projekto tikslas - suteikti dalyviams žynių ir įgūdžių, būtinų prisitaikant prie nuolat kintančios verslo bei socialinės aplinkos, remiantis darnios plėtros principais bei strateginėmis nuostatomis, buvo visiškai įgyvendintas.
UAB „Mažeikių mėsinė" vadovai, viduriniosios ir žemiausios grandies vadovai, buhalteriai bei vadybininkai aktyviai dalyvavo kursuose ir seminaruose.

Įmonėje visada laukiami profesionalūs ir energingi darbuotojai siekiantys tobulėti, nuolat ieškantys naujų idėjų, padedančių pasiekti užsibrėžtų tikslų.


 

Akcija
Šiuo metu vykdomos akcijos.
Kviečiame peržiūrėti pasiūlymus
Apklausa
Ar jau paragavote "Lokio legendos" gaminių?
Taip, paragavau
Ne
Mačiau, bet neparagavau
Nieko apie tai negirdėjau

 
 
Naujienos
Naujienlaiškis