Dienos receptas
Jautiena Raudonas vynas Alyvuogių aliejus Pievagrybiai
Produkcija

Kokybiška žaliava + moderni įranga + gamybos tradicijos = patrauklios išvaizdos, aromatingi ir vertingi mėsos gaminiai, jie jau senai pamėgti ir tikri.

Įmonės veikla yra strategiškai orientuota į pirkėjus ir maksimalų jų poreikių tenkinimą. Siekiame gaminti produkciją, skirtą VISAI ŠEIMAI. Įmonė didžiulį dėmesį skiria naujausioms mėsos gaminių technologijoms ir kokybiškiems gaminiams, todėl pirkėjams galime pasiūlyti didelį mėsos gaminių asortimentą, kuriame mėgstamą produktą gali išsirinkti visi ŠEIMOS nariai.

VIRTOS DEŠRELĖS

Tradicines, malonaus skonio UAB „Mažeikių mėsinė" virtas dešras ir dešreles spėjo pamėgti ne vienas Lietuvos ir užsienio vartotojas. Produktai pasižymi ypač švelniu skoniu ir aromatu.

Džiaugiamės, nes iš gausaus dešrelių asortimento mėgstamą produktą išsirinks net pats išrankiausias pirkėjas. Produktų degustacijos rodo, kad mažieji mūsų pirkėjai ypač mėgsta virtas „Adomuko", „Mildutės", „Klaipėdos" „Daktariškas Premium" ir kt. dešreles. Mėgstantiems pikantišką skonį rekomenduojama paragauti virtų dešrelių „Su sūriu".

VIRTOS DEŠROS
UAB „Mažeikių mėsinė" virtos dešros pasižymi ypač švelniu skoniu ir maloniu aromatu, kurį suteikia kruopščiai atrinkta žaliava ir prieskoniai. Dėmesį traukia įmantrūs ir ryškūs virtų dešrų apvalkalai. Dar neragavusiems siūlome paskanauti ypač populiarių ir pirkėjams gerai žinomų virtų dešrų - „Daktariška klasikinė", „Daktariška Premium", „Premium su lašinukais",  ir kt.

KARŠTAI RŪKYTOS DEŠRELĖS
Karštai rūkytos dešrelės gaminamos pagal tradicines gamybos receptūras, pasižymi pikantišku skoniu ir maloniu dūmo aromatu. Karštai rūkytos „Medžiotojų" ir „Girios" dešrelės jau tapo tradicinėmis ir yra labai populiarios tarp Lietuvos vartotojų. Ypač skanios ir tik iš geriausios mėsos gaminamos k/r dešrelės "Bavariškos, kurių receptas atkeliavo iš Vokietijos.

KARŠTAI RŪKYTOS DEŠROS
Originalų ir pikantišką skonį šioms dešroms suteikia česnakas, juodieji ir kvepiantieji pipirai, muskato riešutas. Karštai rūkytos dešros išsiskiria savo patrauklia išvaizda, nepriekaištinga konsistencija. Karštai rūkytas servelatas "Ekstra" pelnė aukso medalį konkurse "Metų gaminys 2012".

KARŠTAI RŪKYTI GAMINIAI
Specialios receptūros, ypatingi prieskoniai karštai rūkytiems gaminiams suteikia patrauklią išvaizdą, nepakartojamą aromatą, juodieji ir kvapnieji pipirai suteikia subtilų skonį. Ypač didelę paklausą turi karštai rūkyta „Juodoji filė", kuriai unikalus ruošimo būdas suteikia originalią spalvą ir pikantišką skonį. Populiarūs „Mažeikių filė", „Sprandinė su česnaku", „Žemaičių kepsnys" ir kt.

ŠALTAI RŪKYTI GAMINIAI
Aukščiausios rūšies žaliavos, ilgas ir kruopštus gamybos procesas šiems gaminiams suteikia išskirtinių savybių. Ilgas ir kruopščiai prižiūrimas gamybos procesas, Kajeno pipiras, kalendra, kardamonas, muskatas ir kiti prieskoniai šaltai rūkytiems gaminiams suteikia pikantišką skonį ir patrauklią išvaizdą.

ŠALTAI RŪKYTOS DEŠROS
Tai seniausi UAB „Mažeikių mėsinė" gamybos tradicijas turintys gaminiai, pasižymintys unikaliu skoniu, branda, dūmo kvapu. Jau du dešimtmečius patyrę meistrai tobulina šių dešrų ir gaminių skonį, todėl šiandien rinkai galime patiekti itin brandžius ir aukštus standartus atitinkančius gaminius: "Delikatesinis saliamis", „Lietuviška", „Kapotas Žemaitiškas skilandis" ir kt.

Vytinta produkcija
Tiems, kurie mėgsta sūrio produktus, siūlome paragauti „KUBIETIŠKŲ LAZDELIŲ", išsiskiriančių neįprasta forma, sūrio skonio prieskoniais, subtiliu dūmo aromatu.

Ypač maloniai gomurį nuteikia „Premium", "Lauktuvių" dešra, kurioms pikantiško skonio suteikia ilgas brandinimo procesas ir aitrūs Kajeno pipirai.

Pirkėjai pamėgo ir "Lokio legendos" vytintas dešras: "Gurmanų", "Su kadagių uogomis", ir "Su natūraliais prieskoniais".

Akcija
Šiuo metu vykdomos akcijos.
Kviečiame peržiūrėti pasiūlymus
Apklausa
Ar jau paragavote "Lokio legendos" gaminių?
Taip, paragavau
Ne
Mačiau, bet neparagavau
Nieko apie tai negirdėjau

 
 
Naujienos
Naujienlaiškis